czym są plastry odchudzające Sliminazer i jak działają?

W ostatnich tygodniach w mediach coraz głośniej mówi się o odchudzających właściwościach plastrów Sliminazer. Na forach coraz częściej pojawiają się pytania: “Jak one działają?”, “Ile można dzięki nim schudnąć?”, “Czy warto je kupić”? W dzisiejszym artykule przyjżymy się im bliżej i postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

Po pierwsze: czym są plastry Sliminazer?

Sliminazer to transdermalne plastry do ciała. Oznacza to, że po naklejeniu, substancje zawarte w plastrze przenikają do organizmu dostarczając składników, które pomogą w procesie spalania tłuszczu. Zawartość plastrów to naturalne składniki, które są wymieniane, bardzo często, przez profesjonalnych dietetyków jako dobre spalacze tłuszczu. Znajdziemy tu przede wszystkim ekstrakty roślinne, pieprz cayenne, wysoko stężoną kapsaicynę, l-karnitynę, ekstrakt z jagód Acai i zielonej herbaty, oraz kwas hydroksycytrynowy i guaranę.

Warto wiedzieć, że każdy z tych produktów jest ważną częścią diety odchudzającej. Tutaj dostajemy je w postaci jednej, dobrze zbilansowanej, mieszanki, którą łatwo zaaplikować. Składniki wchłaniające się przez skórę szybciej trafiają do organizmu. Za przykład możemy wziąć profesjonalnych sportowców, którzy zamiast łykać magnez, w celu ograniczenia zakwasów mięśniowych po treningu, używają magnezowej oliwki nakładanej bezpośrednio na ciało, która przenika przez pory skóry, dostając się szybko do mięśni. Podobnie działa Sliminazer. Dzięki temu, pierwsze procesy związane z użyciem plastrów powinny zachodzić już w pierwszych godzinach od naklejenia.

Po drugie: jak działają plastry Sliminazer?

naturalne składniki odchidzające

Przejdźmy do konkretów. Plastry naklejamy bezpośrednio na skórę. Jedna sztuka wystarcza na 12 godzin, podczas których wszystkie substancje przenikają do organizmu. Po tym czasie odklejamy plaster, czekamy 12 godzin i przyklejamy nowy, najlepiej w inne miejsce. Plastry mają także za zadanie zmniejszyć łaknienie, tak by nie przychodziły nam do głowy wysokokaloryczne przekąski.

 • L-karnityna powoduje przyspieszenie metabolizmu i przyspiesza przetwarzanie otrzymanych przez organizm kalorii.
 • Zielona herbata nie tylko posiada wolne rodniki, które mogą wpłynąć pozytywnie na zahamowanie procesów nowotworowych, ale także przyspiesza proces trawienia i obniża, tak zwany “zły” cholesterol.
 • Ekstrakt z jagód Acai odpowiada w całej mieszance składników za długotrwałe uczucie sytości, pozwoli więc, mniej rzucać się na przekąski i niezdrowe jedzenie.
 • Pieprz Cayenne to kolejny znany i naturalny spalacz zbędnej wagi. Jak wiele ostrych przypraw, mocno przyspiesza metabolizm, ale także poprawia ukrwienie organizmu, którego działanie jest niezbędne do szybkiego procesu trawienia.
 • Guarana zaś, ma działanie podobne do kofeiny, zawiera jednak zestaw witamin, który wpływa na sprawność fizyczną i dobre samopoczucie. To może okazać się dużym plusem dla osób, które nie mogą pić kawy, na przykład przez wzgląd na dolegliwości żołądkowe.

Wszystkie powyższe składniki są naturalne. Każdy z nich, jest również wykorzystywany w dietach, których celem jest odchudzanie. Sliminazer zbiera te wszystkie produkty i umieszcza w formie wygodnego plastra.

Po trzecie: czy są bezpieczne?

Pozostaje pytanie o bezpieczeństwo stosowania. Jeśli mieliśmy w przeszłości do czynienia z alergią żywieniową, albo mamy pewne wątpliwości – warto skonsultować się z dietetykiem lub lekarzem. Choć będzie to raczej “dmuchanie na zimne”, niż konieczne działanie. Sliminazer nie wchodzi w reakcje z innymi suplementami diety, lekami lub plastrami antykoncepcyjnymi. Na pewno produktu nie powinno się używać podczas ciąży, ze względu na zawarty w plastrach kwas hydroksycytrynowy.

Po czwarte: co w trawie piszczy?

Opinie internetowe to coś, czemu warto ufać, a internet aż huczy od opinii, na temat plastrów Sliminazer.

Użytkownicy w większości chwalą sobie produkt, powołując się na pozytywne działanie i prostotę użycia. Niektórzy chwalą się efektami odchudzania, pisząc, że plastry pomogły im schudnąć nawet 13 kilogramów na przestrzeni dwóch miesięcy.

Przeczytać możemy także komentarze odwołujące się do naturalnego składu dobrze dobranych elementów, które mają rzeczywiście potwierdzone działanie w walce z nadwagą. Jak w każdym przypadku, można trafić także na opinię osób, które z góry zakładają, że produkt nie działa i szkoda czasu na takie wynalazki. Takie zdania nie są jednak najczęściej poparte żadnymi konkretnymi informacjami.

Po piąte: dobre strony działania i kilka wad

Główna zaleta produktu, to w pełni naturalne składniki, dostępne w wygodnej formie naklejanego plastra. Każdy z nich ma potwierdzone działanie w walce z tłuszczem i otyłością. Wszystkie substancje są nastawione na poprawę procesu spalania kalorii, przyspieszenie metabolizmu oraz lepszą regenerację organizmu podczas snu. Kolejna zaleta, to przenikanie mikroelementów do organizmu przez całą dobę. Naklejamy, zapominamy, a Sliminazer cały czas działa. Dodatkowo zgromadzenie wszystkich mikroelementów znajdujących się w plastrach mogłoby okazać się kłopotliwe, a także droższe.

Jeśli chodzi o wady, właściwie ciężko dopatrzeć się argumentów, które jasno odradzałyby użycie plastrów.

Plusy plastrów Sliminazer

 • wszystkie składniki są naturalne
 • potwierdzone działanie mikroelementów, w walce z nadwagą
 • używanie plastrów jest proste i nie zabiera czasu
 • przyspieszony metabolizm
 • dodają energii i poprawiają sen
 • mocno przyspieszony proces odchudzania

Minusy plastów Sliminazer

 • obostrzenia w użytkowaniu w trakcie ciąży
 • ewentualna nadwrażliwość organizmu na jeden ze składników produktu

Podsumowując: czy warto spróbować?

Przede wszystkim Sliminazer to produkt naturalny, zbierający niemalże same pozytywne oczeny.  Badania potwierdzają, że wchłanianie substancji przez skórę może być dużo bardziej skuteczne niż podawanie ich w tradycyjnych kapsułkach. Wszyscy chwalą produkt za dobry skład, łatwe użycie i przede wszystkim bardzo szybkie działanie. Zawarte w plastrach substancje wpływają pozytywnie na proces trawienia oraz przyspieszają metabolizm. Dodatkową zaletą jest także pozytywny wpływ na lepszą jakość snu i więcej energii każdego dnia.

Po rynkowym sukcesie plastrów Sliminazer pojawiło się wiele jego podróbek przypominających z opakowania oraz nazwy oryginalny preparat. Dlatego zwracamy uwagę aby w celu ich zakupu kierować się do oficjalnej strony producenta. Tylko wtedy mamy gwarancję że w nasze ręce trafa oryginalny, certyfikowany preparat.

Poniżej dla waszej wygody zamieszczam link do oficjalnej strony producenta, gdzie możecie przeczytać więcej o samym produkcie:

www.sliminazer.com.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości

14 KOMENTARZE

 1. no ja próbowałem i czuje różnice sporą…to znaczy może nie tak z początku, ale jakoą lepiej mi sie zasypia i mam wiecej energi to napewno, no u u mnie minus 5 kilo póki co no ale kazy musi sobie sam zobaczyć

  • Lemur a próbowałeś? Ja mam problemy z nadwagą od dziecka, stosowałem dużo diet i supli i mi to naprawdę pomaga. To znaczy trzymam się diety, ale widzę ogromną różnicę kiedy korzystam z suplementów, te składniki różne są naprawde ważne. Nie chodzi tylko o to co jesz. W tym przypadku plastry wygrywają bo składniki wchłaniają się przez skórę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here